slidebg1

SAFİR PLUS ve SAFİR PLUS VIP

X

Yepyeni yüzüyle Safir Plus ve Safir Plus VIP… Konfor, lüks bir arada...

Otobüsle yolculuk kavramları değişiyor. Konfor ve müşteri memnuniyeti odaklı Safir Plus ve Safir Plus VIP, modern ve estetik görünümü, sınırsız internet erişimi, kişiye özel dijital yayını, LCD ekranları, rahat ve geniş deri koltukları ile yolcuların aradığı ve istediği seyahat aracı. 12.2 m ve 13 m versiyonları ile, 46+1+1 den 54+1+1 e varan koltuk seçenekleri sunan Safir Plus ve 41 koltuk kapasiteli 2+1 Safir Plus VIP, yenilenen yüzüyle otobüsle yolculuğu zevkli bir deneyim haline getiriyor.


Üstün Performans

41 koltuğu ile Safir Plus VIP, 54+1+1 koltuğu ile Safir Plus

Konforun son aşaması

Safir Plus ve Safir Plus VIP kullanmanın keyfi…

Karada, denizde kazanç

Üstün Performans


Üstün performansı ve düşük işletme giderleriyle yolcu taşıma ve turizm işletmecilerinin gözdesi olan Safir Plus ve Safir Plus VIP, maksimum güvenliği, yüksek performansı ve yakıt ekonomisini bir arada sunuyor. Temsa Safir Plus ailesi beklentilerin ötesinde ekonomik özelliklere sahip; kilometre başına çok düşük yakıt tüketimi ile rakiplerini geride bırakıyor.

41 koltuğu ile Safir Plus VIP, 54+1+1 koltuğu ile Safir Plus


Safir Plus ailesi segmentinin öncüsü... Segmentindeki 41 koltuğa sahip tek araç olan Safir Plus VIP ve isteğe göre koltuk sayısı ve aralıkları ayarlanabilen Safir Plus, otomatik şanzımanı ile öne çıkıyor. 2 yıl sınırsız kilometre garantisine sahip olan Safir Plus ve Safir Plus VIP'nin bakım aralığı ise 40 bin kilometre.

Konforun son aşaması


Beklentilerin ötesinde ekonomik özelliklere sahip olan ve kilometre başına çok düşük yakıt tüketimi ile rakipleri geride bırakan Safir Plus ailesi sayesinde yolculuklar keyife dönüşüyor.

Safir Plus ve Safir Plus VIP kullanmanın keyfi…


Safir Plus ailesi ile sürüclerin konforu da garanti altında. Üst düzeyde sürüş güvenliği sağlanan Safir Plus ve Safir Plus VIP, çevreci yakıt tüketimine sahip. İleri teknolojik ürünlerle donatılan ve sürüş paneli ile sürücüyü bilgilendiren Safir Plus ailesi, uzun yol şoförlerinin en büyük yardımcısı.

Karada, denizde kazanç


Safir Plus’lar 54+1+1 koltuk kapasitesi ve 13 metre seçeneğiyle maliyeti minimuma indiriyor. 2 yıl sınırsız kilometre garantisi ve 40 bin kilometre bakım aralığı avantajı ile tasarruf boyutlarına yeni bir anlayış getiren Safir Plus ailesi, gemi turizminde de gücünü ortaya koyuyor.