slidebg1

PRESTİJ SX

X

Her Şehrin Prestiji Artacak..

1992 yılında başladı Prestij efsanesi. Kullanıcısı için her zaman güçlü, yakışıklı ve havalı, yolcusu içinse konforlu, rahat ve ferah oldu Prestij… Her daim kendi segmentinin lideri ve otobüsçünün ekmek teknesi oldu. Zamana hep uyum sağladı Prestij; modernleşti, yenilendi ve gelişti. Yıllarca okul ve personel servisçilerinin, yakın mesafe taşımacıların ve turizmcilerin gözdesi oldu. Ve son olarak, yepyeni tasarımıyla, daha modern görünümüyle ve üstün donanımlarıyla Prestij SX ismiyle Türkiye’nin beğenisine sunuldu.


Tasarruflu Prestij SX

Ergonomik kokpit alanı

Modern ve teknolojik

29+1 koltuk kapasiteli

Tasarruflu Prestij SX


Yoğun şehir trafiğinde bile yormayan, yakıtı çok verimli kullanan Prestij SX'de yolcuların konforu ve güvenliği için her şey düşünüldü ve uygulandı. Prestij SX yakıt tasarrufu, güçlü performansı ve ve sürüş konforu sayesinde Türkiye'de lider turizm şirketleri ve personel taşımacılığı yapan firmalar tarafından tercih ediliyor. Müşteri ihtiyaçları dikkate alınarak geliştirilen Prestij SX, segmentinde lider.

Ergonomik kokpit alanı


Prestij SX rahat kokpiti sayesinde kaptanlarına konforlu sürüş keyfini yaşatırken, gelişmiş süspansiyonu sayesinde gürültü ve titreşim seviyelerini azaltarak yol tutuşunu arttırıyor, sürüş güvenliği ve konforu sağlıyor, engebeli yollarda dahi pürüzsüz sürüş imkanı sunuyor. Düşük işletme giderleri ve yaygın Temsa servis ağının etkisiyle tüm operatörlere karlı ve kesintisiz hizmeti garantiliyor.

Modern ve teknolojik


Boyutları ve teknik özellikleri ile öne çıkan Prestij SX, yüksek manevra yeteneği ile tüm yol koşulları için uygun ve ideal. 7.2 metre uzunluk, 3.3 metre yüksekliğindeki Prestij SX, Temsa’nın Ar-Ge merkezinde tüm yol koşullarına uygun olarak ve her koşulda yakıt ekonomisi yapacak şekilde geliştirildi. Prestij SX, Temsa’nın diğer araçlarında olduğu gibi çevre dostu teknolojiyle donatıldı ve bu özellikleriyle de öne çıkıyor.

29+1 koltuk kapasiteli


Prestij SX'in ergonomik özelliklere sahip 29 yolcu ve 1 sürücü koltuğu, şehir içinde, kısa ve orta mesafelerde konforu en üst seviyede sağlamak üzere tasarlandı. Kliması, ferah iç alanı, rahat ve lüks koltukları ile yolculuğu keyifli hale getiriyor.