slidebg1

AVENUE LF 

X

KONFORUN TANIMI...

Tamamen yerli, %100 Türk sermayesine sahip Temsa'nın Adana'daki Ar-Ge Merkezi'nde Türk mühendisler tarafından geliştirilen Avenue LF, toplu taşımacılığa yeni bir soluk getiriyor. Avenue LF, çevreci motoru, hafifliği, fiyat avantajı, yakıt tasarrufu ve konforu ile şehir içi taşımacılıkta standartları değiştiriyor. Temsa Avenue LF, üstün teknolojik özellikleri, yüksek tavanı, geniş iç hacmi ile güvenli, konforlu ve keyifli yolculuklar sunuyor, engelleri ortadan kaldırıyor.


Avantajlı Avenue LF

Çevre Dostu Avenue LF

Avenue LF Standartları Değiştiriyor

Konforlu Avenue LF

Avenue LF ile Keyifli Yolculuklar

Avantajlı Avenue LF


Avenue, tasarımında kullanılan hafif kompozit malzemeler sayesinde, en üst düzeyde yakıt tasarrufu sağlıyor. Şasi ve gövde bağlantılarının mekanik olmasıyla kolay bakım imkânı sunan Avenue, seyir halinde girilen bozuk ve eğimli yollarda olası burkulmaları en aza indiriyor. Bu özelliği sayesinde seyahat konforunu korurken, araç dayanıklılığını en üst düzeye çıkarıyor.

Çevre Dostu Avenue LF


Temsa Avenue karbon salınımı konusunda Türkiye’ye öncülük ediyor. Avrupa Birliği kriterlerinin uygulandığı Diesel ve CNG modellerine sahip Avenue’nun tüm parçaları geri dönüşüme sahip ve yenilenebilir komponentlerden oluşuyor.

Avenue LF Standartları Değiştiriyor


Avenue LF, toplu taşımacılıkta standartları değiştiriyor. Avenue’nun 3 adet basamaksız kapısı, hamile, çocuklu, yaşlı ve engelli yolcuların toplu taşımacılıkta yaşadıkları sorunları ortadan kaldırıyor. Engelli yolcular için tasarlanmış giriş rampası, emniyet kilitli park yer, yolcuların dışarıyı rahatça görebilmelerini sağlayan panoromik cam ile güvenli ve konforlu bir yolculuğu garantiliyor. Avenue, basamaksız kapıları ile hızlı yolcu sirkülasyonuyla da yakıt tasarrufu sağlıyor. 4 ayrı versiyonu bulunan Avenue LF, 25 + 1 koltuk, 109 yolcu kapasitesine sahip.

Konforlu Avenue LF


Sınıfının en geniş iç hacmine sahip otobüsü Avenue LF, yüksek tavanı, ergonomik koltukları, güçlü klima ve ısıtma sistemi ile konforlu bir yolculuk sunuyor. Avenue LF'nin 3 adet basamaksız kapısı, hamile, yaşlı, çocuklu ve engelli yolcuların yaşadığı sorunları ortadan kaldırıyor. Engelli yolcular için tasarlanmış giriş rampası, emniyet kilitli park yeri, yolcuların dışarıyı görebilmelerini sağlayan panoramik cam ile güvenli ve konforlu yolculuğu garantiliyor.

Avenue LF ile Keyifli Yolculuklar


Kentlerin, toplu taşımacılığın ve yolcuların ihtiyaçlarını bilen Temsa’nın Adana’daki fabrikasında üretilen Avenue LF, konfor ve güvenliği bir arada sunuyor. Hafif, uyumlu ve esnek malzemelerin kullanıldığı çevre dostu Avenue LF, isteğe bağlı değişebilen teknik ve donanım özellikleriyle de toplu taşımacılıkta fark yaratıyor. Beklentilerin ötesinde hizmet veren Avenue LF ile keyifli yolculuklar…